Řez ovocných stromů

S výsadbou ovocných stromů jejich péče samozřejmě nekončí. Každý ovocný strom, ať už vzrostlejší nebo právě zasazený si žádá péči. Tou péči je míněna nejen pravidelná závlaha, přiživování v podobě dodatečných živin ? hnojení, ale také kvalitní řez ovocných stromů.

Řez ovocných stromů od Zahrady Bula

Naše společnost Zahrady Bula vám nenabízí pouze zahradní architekturu, zakládání zahrad nebo výsadku ovocných stromů, ale také řez ovocných stromů.

Jsme profesionálové ve svém oboru, proto vám dokážeme nabídnout profesionální služby v tomto směru. Dokonalé známe potřeby a nutnosti péče každého ovocného stromu, který vám vysadíme na vaší zahradě nebo který máte již vzrostlý.

Ovocné stromy si žádají svou péči, řez ovocných stromů provádíme hned z několika důvodů. Jednak letní řez ovocných stromů omezuje bujení stromu a podporuje tvorbu květních pupenů. To vše přinese nejen snadnou dostupnost při sklízení plodů, ale především jeho vysokou plodnost.

Hledáte-li skutečného odborníka ? někoho, kdo bude vašim stromům rozumět a kdo jim poskytne kvalitní péči, jako např. jarní řez ovocných stromů, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám nabídneme své služby a také poradenství v tomto směru.

Přestože je pro řez ovocných stromů určeno období, které je pro tuto činnost nejvhodnější, i přesto nás můžete kontaktovat kdykoliv. Rádi se přijedeme podívat na vaše ovocné stromy a nabídneme vám naše služby.

Řez ovocných stromů jako nabídka kompletní péče o ovocné dřeviny

Naše práce v tomto okruhu spočívají v připravení vašich stromů na sezónu ? pro kvalitní růst i očekávanou úrodu. Dále prořežeme nadbytečné větve, odstraníme nakažené větve nebo větve, které rostou nevhodným směrem či na nevhodném místě.

Součástí těchto služeb ? řez ovocných stromů ? jsou také postřiky jako ochrana před škůdci nebo léčba poškozených dřevin. Tím vším vám nejen zajistíme objemnější úrodu, ale také prodloužíme celkovou délku životnost vašich ovocných stromů.