Okrasné zahrady

Vítáme Vás v sekci, která se věnuje výsadbě a údržbě okrasných zahrad.

Krásná a upravená zahrada je vizitkou domu a jistým způsobem dokáže hodně napovědět o svém majiteli.
Při zakládání nové okrasné zahrady je důležité myslet na správné osazení zahrady jednotlivými stromy, keři a květinami. Díky správnému umístění a namíchání správných celků vám okrasná zahrada nabídne nejen zahradu příjemnou vašemu pohledu, ale také příjemné místo pro váš relax a trávení volného času.

okrasné zahrady okrasné zahrady okrasné zahrady

Okrasné zahrady a údržba zahrad

Naše společnosti se společně zabývají budováním okrasných zahrad ve smyslu jejich projekce, realizace a údržby. Nabízíme vám možnost komplexního zajištění vybudování vaší nové okrasné zahrady, ať už jste jednotlivec nebo firma. S námi se nemusíte o nic starat.

Nabízíme vám naše služby od prvotní projektové dokumentace, která se bude plně odrážet od vašich představ a potřeb vaší plochy pro okrasnou zahradu, přes samotné vysázení okrasné zahrady, až po nabídku údržby celé zahrady.
Celkový balíček našich služeb je podporován našimi zkušenostmi a výbornou orientací ve svém oboru podnikání. Jsme tým znalý v oboru, dokážeme vám nabídnout mnoho různých variant, moderních tipů nebo umístění atypických prvků, které výrazně ozvláštní vaši okrasnou zahradu.
V našich silách je také instalace a zapojení automatického závlahového systému , který ušetří nejen vaše peníze, ale také váš čas.

Máte-li zájem o vybudování okrasné zahrady v blízkosti vašeho bydlení, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi probereme vaše představy a požadavky a pomůžeme vám je zrealizovat.

okrasné zahrady okrasné zahrady okrasné zahrady
okrasné zahrady okrasné zahrady