Okrasné keře

Okrasné keře jsou stále zelené, nebo opadavé dřeviny, s široce rozvětvenými výhony. Některé druhy jsou dekorativní svými listy, jiné svými květy, další svými plody, nebo i barvou. Pokud tedy stále ještě nevíte, čím dodat vaší zahradě šmrnc, okrasné keře jsou pro vás to pravé! Bez okrasných keřů se totiž žádná zahrada neobejde, dokonce ani ta nejmenší.

Oživte a ozdobte svou zahradu okrasnými keři.

Okrasné keře to jsou praktičnost a krása v jednom. Tyto dřeviny patří mezi nejvděčnější zahradní prvky, jelikož jsou většinou nenáročné na stanoviště i na péči, ovšem je potřeba pečlivě vybírat.

Při výběru okrasných keřů hraje velice důležitou roli fakt, co se na své zahrádce rozhodnete vybudovat. Okrasné keře lze využívat různými způsoby, mohou například zvýrazňovat zahradní cestičky, jsou vhodné k vyplnění záhonu, k pokrytí půdy, dokáží úžasně zkrášlovat terasy, skvěle poslouží i jako solitéra, nebo například mohou vytvářet živé ploty. Keře jsou tedy natolik důležitým prvkem v zahradě, že bychom je neměli vysazovat jen tak nahodile, ale jejich výběru věnovat velkou pozornost a vysazovat je podle přesně připraveného plánu. Různé okrasné keře také mají své specifické požadavky, pokud je chceme umístit na místa, kde se citlivějším, ale i normálním dřevinám nemusí příliš dařit.

Nejkrásnější okrasné keře pro vaši zahradu.

Oživte a ozdobte svou zahradu okrasnými keři. Potřebujete-li poradit, nebo dokonce byste celou realizaci přenechali odborníkům, rádi vám nabídneme naše služby. Zahrady Bula provádí komplexní realizaci zahrad a součástí naší nabídky jsou samozřejmě také okrasné keře. Víme jaké okrasné dřeviny vybrat, jak je správně nakombinovat, aby vám po všechna roční období zahrada nabízela jedinečný pohled. Máme bohaté zkušenosti s realizací zahrad. Okrasné keře na vaší zahradě se stanou částí, která všechny návštěvníky zaujme a zanechá v nich dojem.