Návrhy závlahových systémů

Čím víc času dokážete věnovat své zahradě, tím lépe bude vypadat. Zvláště v horkých letních měsících je třeba zabezpečit rostliny před vysycháním. Pravidelně zavlažovat je však třeba nejen okrasné keře a záhony, ale i na zatravněných plochách se velmi záhy dokáže projevit pravidelná a dostatečná závlaha. V rámci běžného pracovního vytížení a mnohdy i náročnosti denní závlahy vám můžeme sestavit a i realizovat velmi funkční závlahový systém.

Závlahový systém počítá s komplexní řadou vedení potrubí a postřikovačů, které je možné velmi nenápadně a přitom účelně umístit na vaší zahradě. Dokážeme vypracovat přesný plán podle druhu a rozmístění rostlin tak, aby náročnější dřeviny mohly využít vydatnější zálivky, méně náročné vám naopak s vodou šetřili. V našem systému samozřejmě zohledňujeme i jednotlivé fáze roku. Dokážeme vám vypracovat přesný plán rozmístění, četnost i délku závlahy průřezem v celém kalendářním roce.

Závlahový systém šitý na míru

Další výhodou je, že závlahový systém navíc může využít časových spínačů. Můžete tedy volně nastavit automatický systém bez obav, že po dobu vaší nepřítomnosti zahrada utrpí. Můžete se věnovat služebním povinnostem nebo odjet na dovolenou. Velkou výhodou je i úspora energie a vody. Systém je koncipovaný přesně na míru, spíná se v době a po dobu ideálně dlouhou k závlaze.

Na základě našich znalostí a dlouholetého působení v oboru vám dokážeme navrhnout systém, který bude účelně pracovat za vás. Ušetří váš čas i námahu a sami jistě brzy oceníte, s jak výrazným efektem rozvine vaši zahradu. Zatravněné plochy budou hustěji a kvalitněji porostlé a i ostatní rostliny takovou pravidelnou péči ocení.