Návrhy rekonstrukcí zahrady

Zahrada je živoucí celek, v průběhu času se zcela přirozeně vyvíjí, roste, posouvá. Stejně tak se může měnit zamýšlený účel celého projektu. V rodině děti vyrostou a z míst určených pro dětské hřiště zbývá nevyužitý prostor. Nebo naopak, mladá rodina si koupí starší domek s již založenou zahradou se vzrostlými stromy v nepříliš udržovaném stavu. Někdy si i plánovaná rekonstrukce domu vyžádá dílčí změny na přilehlém okolí. Důvodů k rekonstrukci zahrady je mnoho, v žádném případě však není nutné se takového projektu obávat.

V rámci letitého působení v tomto oboru vám velmi rádi navrhneme a doporučíme konkrétní kroky k realizaci. Můžeme vám na základě vašich představ vypracovat reálný projekt tak, aby byl co nejblíže vašemu ideálu. S objektivním odstupem vám stejně tak pomůžeme zvážit různé varianty, zohledníme především dlouhodobý horizont, skutečně účelné využití zahrady a náročnost následné údržby. S naším odchodem nemusí vzájemná spolupráce končit. Nechceme, abyste se zabývali kompromisy mezi vysněnou podobou zahrady a časem, který budete schopni jí věnovat. Rádi vám budeme k dispozici i v rámci běžné údržby.

Projekt rekonstrukce přesně pro vás

Rekonstrukce zahrady ani zdaleka nemusí být časově a finančně náročná investice. U mnoha zahrad stačí doslova pár základních zásahů do přerostlých stromů, úprava a obnova travnaté plochy, oddělení výsadby, začlenění nových prvků. Vaše zahrada se může doslova proměnit v krásnou zelenou oázu klidu s místy pro každého člena rodiny. Projekt vždy koncipujeme tak, aby se perfektně začlenil k okolí, podtrhl váš dům a působil na vás i vaše hosty příjemným dojmem. Prohlédněte si pro inspiraci naše realizované projekty, jistě v nich najdete prvky, které osloví i vás a našly by své místo na vaší zahradě.