Návrhy a projekce zahrad

Vítáme Vás v sekci Návrhy zahrad. Rádi bychom vám přiblížili podstatu a rozsah našich služeb, které nabízíme všem našim klientům.

Návrhy zahrad, projekce zahrad - Zahrady Bula - Zahrady, závlahy, okrasné dřeviny
Naše společnost soustředí svou obchodní činnost na projektování a realizaci zahrad. Součástí těchto služeb je také realizace závlahových systémů a pěstování okrasných rostlin. Jsme připraveni nabídnout vám komplexní služby v oblasti realizace zahrad, tedy její návrh, realizaci až po údržbu zeleně na vaší zahradě.

Návrhy zahrad a její projekce - konečná podoba zahrady se vždy odráží od přání zákazníka
Máte svou vlastní představu o konečné podobě vaší zahrady, ale nejste si jisti, zda-li všechny potřebné zahradnické práce zvládnete sami? S námi bude vše jednoduché. Máte-li svou představu o zahradě nebo naopak chtěli byste návrh i realizaci ponechat na profesionálech, neváhejte nás kontaktovat. Jsme ideálním společníkem pro vybudování vaší nové zahrady.

projekt zahrady
projekt zahrady
projekt zahrady

Zahrady Bula - Aleš Bula a Jaroslav Růžička - Komplexní řešení zahrad a závlahové systémy
Jsme připraveni dát vaší zahradě zcela novou tvář. Díky bohatým zkušenostem s návrhy a projekcí zahrad vám můžeme nabídnout skutečně to maximum, které je v současnosti na trhu k dispozici. Jsme tým profesionálů, který pracuje systematicky podle předem sestaveného plánu. Vaše představy a přání budou naším mezníkem.

projekt zahrady
projekt zahrady
projekt zahrady

Projekce zahrad se Zahrady Bula
Nabízíme Vám návrh a zpracování projektu vaší zahrady. Ten se vždy odráží od přání a představ klienta a je podporování vzájemnou komunikací. Svou práci děláme na profesionální úrovni, proto je pro nás samozřejmostí dokonalá znalost terénu a jeho okolí, vazby domu a zahrady, klimatické a půdní podmínky a v návaznosti na to volba vhodných stromů, keřů a sazenic. Kontaktujte nás, máte-li jakýkoliv dotaz ohledně návrhu zahrady a jejího projektování.

Pokud si žádáte, aby okolí vašeho domu zdobila vkusná, příjemná a upravená zahrada, je potřeba ji věnovat neustálou péči. Rádi vám pomůžeme vybudovat útulnou zahradu, která vás bude denně obklopovat a dodávat vám pocit domova.

projekt zahrady
projekt zahrady
projekt zahrady
projekt zahrady
projekt zahrady